Hakkımızda

Haberikra, Türkiye ve dünya gündemine ilişkin güncel haberlerin, yorumların ve analizlerin yer aldığı bir haber sitesidir. Kuruluş amacımız, doğru, tarafsız ve güncel haberleri okuyucularımıza ulaştırmaktır.

Haberikra, özellikle siyaset, ekonomi, kültür-sanat, spor ve teknoloji gibi çeşitli alanlardaki haberleri, uzman yazarları ve editörleri tarafından incelenerek, okuyucularına sunmaktadır. Haberikra ekibi, gazetecilik ilkelerine bağlı kalarak, haberleri tarafsız bir şekilde sunmaya özen göstermektedir.

Ayrıca, okuyucularımızın farklı görüşlerine yer vermek, tartışma ortamı oluşturmak ve okuyucularımızın düşüncelerini paylaşmalarını sağlamak da bizim için önemlidir. Bu nedenle, yorum bölümümüzde okuyucularımızın görüşlerine yer vermekteyiz.

Haberikra olarak, doğru ve tarafsız habercilik anlayışımızı sürdürürken, teknolojik gelişmeleri de takip ederek, okuyucularımıza daha iyi bir deneyim sunmaya çalışıyoruz. Mobil uygulamamız ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla da okuyucularımızla etkileşim halindeyiz.